28-letnia Joasia chce usprawnić swoje życie.....

opublikowane: 28 paź 2012, 06:31 przez Jacek Sobkowski   [ zaktualizowane 28 paź 2012, 13:06 ]


Mam na imię Joanna mam 28 lat mieszkam w Zielonej Górze poruszam się na wózku inwalidzkim. Od urodzenia choruję na Mózgowe Porażenie Dziecięce i silny czterokończynowy niedowład spastyczny, który wymaga codziennej systematycznej rehabilitacji.

Moja choroba to choroba polegająca na uszkodzeniu centralnego układu mózgu, który odpowiada za chodzenie., dlatego też nie są w stanie samodzielnie zakupić mi lekkiego aktywnego wózka, . który ułatwi mi samodzielne poruszanie się i funkcjonowanie w życiu codziennym. Moi rodzice mają kłopoty z poruszaniem się- tata porusza się o kulach, jest po ciężkim wypadku samochodowymmama natomiast przeszła ciężki udar mózgu- oboje mają pierwszą grupę inwalidzką i nie są wstanie pomóc mi w zakupie wózka.

zek ten pozwoliłby na odciążenie i tak schorowanych rodziców a mi na samodzielne poruszanie i funkcjonowanie w życiu codzienny.

Koszt zakupu lekkiego aktywnego wózka Pantera Voyager czy GTM Mobil z wyposażeniem dodatkowym to około 10-15 tysięcy złotych


Obecnie mam 50 zł wkładu własnego, stąd zrodził się pomysł na zbieranie i spieniężenie i tak nikomu niepotrzebnych zakrętek. A dzięki temu może uda mi się osiągnąć ten cel.

Apeluję do wszystkich ludzi dobrej woli o pomoc w zbiórce nakrętek.

                                                                                                                                                                                                                       JoannaAkcja: DAJ SIE WKRĘCIĆ I POMÓŻ JOASI!!!Poprzez zbiórkę plastikowych nakrętek Joasia chce uzbierać pieniądze na super lekki wózek inwalidzki GTM TECHNOLOGY, który będzie można bez heroicznego wysiłku włożyć do samochodu.
Joasia od urodzenia jest chora na porażenie mózgowe i niedowład czterokończynowy. Jest bardzo zaradną osobą. Jest aktywna zawodowo, prasuje, gotuje, sprząta mieszkanie i robi zakupy. Mieszka z chorymi rodzicami.
Wózek, który obecnie posiada jest już za mały i zbyt ciężki do dźwigania dla jej opiekuna. Koszt tego wymarzonego wózka to ok. 12.000,00 - 15.000,00 zł!
Joasi można pomóc w bardzo prosty sposób - ZBIERAJĄC PLASTIKOWE NAKRĘTKI

Joasia jet również podopieczną Fundacji Dzieciom ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ - nr podopiecznego 17990.

Możecie bardziej poznać Joasię czytając jej bloga: http://jgawronek.blog.onet.pl/

Pomóżmy jej zrealizować ten cel.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Twój wysiłek- przynieś nakrętki do swojej szkoły
Zysk- Joasia dzięki Twojej pomocy zrealizuje swoje marzenie
Twój koszt- zero zł.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wymarzony wózek Joasi, która sama wpadła na genialny sposób zrealizowania tego marzenia. Postanowiła zebrać nikomu niepotrzebne plastikowe nakrętki, spieniężyć je i kupić takie cudo, które pozwoli jej na samodzielny prysznic i odciąży fizycznie schorowanego tatę Joasi.

My nie musimy tak wiele i tak z reguły wyrzucamy nakrętki, a dla Joasi to o krok bliżej do wymarzonego wózka.

Więc DAJ SIĘ WKRĘCIĆ I POMÓŻ JOASI

Comments